Fotoroleta

Jak odświeżyć wygląd naszego domu i jednocześnie połączyć to z pragmatycznym wykorzystaniem? Odpowiedzią na tak postawione pytanie jest fotoroleta – nowoczesny, stylowy dodatek do wnętrz, zapewniający jednocześnie ochronę przed słońcem i wzrokiem ciekawskich sąsiadów.

Fotoroleta łączy w jednym zastosowanie tradycyjnej rolety okiennej z dowolnym wydrukiem obrazu najwyższej jakości. Ze względu na materiał z którego zwyczajowo wykonane są rolety okienne, rzadko kiedy przyciągają wzrok odwiedzających nasze domy, biura czy mieszkania. Oferowana przez nas możliwość zadruku rolety okiennej powoduje, że zwykły przedmiot użytkowy, zamienia się w stylowy i pożyteczny dodatek do wnętrza. Decydując się na zamontowanie fotorolety, można uzyskać ciekawy i niebagatelny efekt aranżacji pomieszczenia.       

Oferowane przez nas fotorolety, wykonujemy w najwyższej technice druku cyfrowego, w związku z czym odwzorowujemy najmniejsze nawet detale obrazu. Nadrukowana scena zachowuje trwałość klasycznej rolety, dzięki czemu użytkuje się ją dokładnie tak samo, jak każdą inną roletę tekstylną.

Nadrukowany obraz w żaden sposób nie zmniejsza odbijalności światła słonecznego, zacieniając pomieszczenie równie skutecznie, co doskonale znane Państwu rolety klasyczne. Dodatkową zaletą naszych fotorolet jest ich oryginalność – dzięki nadrukowi, pospolity przedmiot przemienia się w pomysłowy i kreatywny dodatek. 

W ofercie posiadamy setki, przeróżnych motywów do wyboru: zapierające dech w piersiach panoramy przyrody, uspokajające kolaże roślin, czy inspirujące i nowoczesne wzory 3D. Każdy znajdzie u nas scenę pasującą do najbardziej nawet spersonalizowanej przestrzeni. Nasze fotorolety z powodzeniem można instalować w najróżniejszych przestrzeniach użytkowych: salonach, kuchniach, pokojach, ale też przedszkolach, biurach, czy restauracjach.

Fotoroleta przemieni zwykłe okno w ramę cieszącego oko obrazu. Nie wychodząc z domu będziecie Państwo mieli okazję obserwować widok, który co dzień sprawi Wam przyjemność.