Zegar dziecięcy

Wybór zegara do pokoju dziecięcego może być nie lada wyzwaniem dla rodzica. Po pierwsze, produkt powinien być wykonany tak, aby był w pełni bezpieczny dla naszych pociech. Po drugie, swoim wyglądem musi się wpasować w wystrój pokoju oraz gust młodego użytkownika. I po trzecie w końcu, zegar dziecięcy sprzyjać musi również jego łatwemu użytkowaniu. Oznacza to, że podczas nauki korzystania z zegara, dziecko nie może mieć trudności w odczytywaniu liczb i wyraźnemu widzeniu położenia wskazówek.

Biorąc pod uwagę powyższe wytyczne, przygotowaliśmy dla Państwa ofertę wyjątkowych zegarów dziecięcych. Nasze zegary wytwarzamy z najwyższej jakości, bezpiecznych dla dzieci materiałów. Jeśli produkt dostanie się w ręce dziecka, podczas jego niszczenia pociechy nie wyrządzą sobie krzywdy. Precyzyjne mechanizmy zegarowe, nie będą przeszkadzały w śnie – tykanie zegarów jest na tyle ciche, że nie zakłócają snu dziecka. Co więcej, oferujemy kilkanaście wzorów i kolorów zegarów dziecięcych, z zachowaniem zasad kontrastu. Wskazówki i liczby wskazujące godziny wyraźnie się odznaczają na tle plansz. Dzięki temu odczytywanie godziny nawet z dużej odległości nie będzie stanowiło problemu.

Wszystkie zegary dziecięce zaprojektowaliśmy na bazie okrągłej tarczy, dostosowując motywy zegarów do różnych zainteresowań dzieci (piłka nożna, zamki, bajki, pluszaki, kwiaty, kosmos, itd.). Istotne jest również to, że nasze zegary są bardzo łatwe w pielęgnacji. Gładka nawierzchnia tarczy bezproblemowo poddaje się czyszczeniu tradycyjnymi środkami przeciw kurzowi.

W ofercie znajdą Państwo zegary dziecięce dedykowane dziewczynkom i chłopcom, jak również kilka pozycji produktów neutralnych, które idealnie nadawać się będą do pokoju dzielonego przez rodzeństwo o różnych zainteresowaniach i różnym wieku. Zachęcamy do współpracy.