Obraz w ramie

Obrazy w ramie zaliczamy do podstawowych elementów dekoracyjnych ścian. Odpowiednio dobrana rama spełnia przynajmniej dwie ważne funkcje – estetyczną i techniczną. Rama jest stylowym dodatkiem do obrazu, tworzy jego uzupełnienie i w zależności od sceny oraz otoczenia w jakim ma zawisnąć, wizualnie domyka całość obrazu. Współcześnie najchętniej wykorzystywane są ramy minimalistyczne o stonowanych barwach, których zadanie polega na stabilizacji płaszczyzny obrazu, zabezpieczaniu krawędzi oraz ochronie przed mechanicznymi uszkodzeniami. Minimalistyczna rama szczególnie w oferowanej przez nas neutralnej, czarnej barwie, precyzyjnie dopasowuje się do każdej niemalże przestrzeni. Nasze obrazu w ramie są nie tylko dekoracją, która zamyka klasyczne piękno obrazu w nowoczesnej, futurystycznej formie. Śledząc współczesne trendy, poszliśmy o krok dalej…       

W naszym sklepie dostarczamy Państwu produkty wyjątkowe. W ofercie proponujemy dwa rodzaje układów obrazów w ramie, rezygnując z najbardziej pospolitych, pojedynczych obrazów w ramie. Do Państwa wyboru wprowadzamy szeroką ofertę trzyczęściowych obrazów w ramie (tryptyki) oraz składające się aż z sześciu elementów (kolaże).

Obrazy trzyczęściowe składają się z obrazu centralnego (środkowego) od którego zwyczajowo zaczyna się oglądanie dzieła oraz dwóch bocznych skrzydeł, które uzupełniają obraz główny. Wszystkie trzy elementy zachowują takie same wymiary (33 cm x 45 cm). Z kolei obrazy sześcioczęściowe charakteryzuje bardziej złożony układ. Mimo aż sześciu elementów składowych, oferowany przez nas kolaż zachowuje regularną proporcję – dwa centralne obrazy w środku mają ten sam, większy wymiar (33 cm x 45 cm), zaś skrzydła boczne składające się z dwóch obrazów jeden pod drugim, zachowują wymiary (24 cm x 33 cm). Dzięki takiemu układowi, osoby obserwujące obrazy, mają poczucie harmonii przedstawianych scen, pomimo ilości elementów i wielu szczegółów na obrazach.

Wśród oferowanych przez nas kompozycji, znajdą Państwo motywy przyrodnicze (kwiaty, rośliny, zwierzęta, krajobrazy, drzewa, czy pejzaże), ale też szeroki wybór z kategorii motoryzacja, miasta, obrazy dziecięce, abstrakcje, czy z inspirującymi cytatami.

Oba, oryginalne i niecodzienne układy obrazów w ramie sprawią, że pomieszczenia w których zawisną, zyskają nowe, zaskakujące i zapamiętane na długo przez odwiedzających oblicze.