Fototapeta

Fototapeta jest ciekawą alternatywą dla farb oraz klasycznych tapet, pomagającą zaaranżować ściany każdego niemal pomieszczenia zarówno w Państwa domu, jak i biurze. Nieograniczona liczba oferowanych przez nas motywów oraz najwyższa klasa wydruku w jakości obrazu fotograficznego, pozwala nadać wnętrzu odmienione oblicze. Odpowiednio dobrana fototapeta służy zarówno jako stylowy dodatek lub uzupełnienie wnętrza, jak również z powodzeniem maskuje niedoskonałości wielokrotnie odnawianych lub wysłużonych ścian. Dzięki możliwości wyboru spośród tysięcy motywów, fototapety można dopasować do każdego stylu wnętrza (np. nowoczesnego, rustykalnego bądź klasycznego) oraz jego przeznaczenia (np. salon, bawialnia, sypialnia, pracownia).

Wychodząc naprzeciw najbardziej nawet wymagającym gustom, oferujemy naszym Klientom szeroki asortyment fototapet pod względem parametrów technicznych oraz mnogości proponowanych scen. Wybraną fototapetę dostosowujemy do powierzchni jaką ma pokryć (12 układów do wyboru, 10 wymiarów szerokości i 8 wymiarów wysokości). Dopasowujemy rodzaj powierzchni nadruku do wymogów Klientów oraz docelowego miejsca zastosowania fototapety. Dla stawiających na trwałość fototapety, proponujemy podłoże lateksowe o podwyższonej odporności na ścieranie i brud oraz nie wchłaniające wody (idealne do pokoju dziecięcego lub jadalni). Z kolei fototapeta na flizelinie podnosi izolacyjne i akustyczne parametry pomieszczenia (np. biura). Folia samoprzylepna z kolei idealnie nadaje się do wizualnego urozmaicenia gładkich powierzchni mebli, drzwi lub szyb, dzięki czemu szybko i tanio odnowimy ich wygląd. Ostatnim rodzajem oferowanej nawierzchni na którą nadrukowujemy fototapety jest wall paper HP – dedykowana do druków fotograficznych powierzchnia papierowa o zwiększonej oddychalności, posiadająca zaaplikowaną warstwę kleju. Dzięki temu nie wymaga żadnych dodatkowych preparatów, aby ją zastosować bezpośrednio na przygotowaną do montażu ścianę.

Dla Państwa wygody wszystkie oferowane przez nas motywy podzieliliśmy na kilkanaście kategorii. Dla Klientów chcących wzbogacić pomieszczenia o akcenty przyrodnicze, zachęcamy do zapoznania się z kategoriami „fototapety drzewa”, „fototapety pejzaże”, „fototapety kwiaty” oraz „fototapety z roślinami”. Z kolei do jadalni oferujemy kategorię „fototapety jedzenie i napoje”. Dla gustów bardziej dynamicznych, chcących nadać pomieszczeniom więcej wizualnego ruchu oraz energii, zapraszamy do zapoznania się z „fototapety architektura”, „fototapety ludzie”, „fototapety motoryzacja”, „fototapety ogień i woda” lub „fototapety przedmioty”. Dla osób z bardziej konkretnymi wymaganiami względem motywów, proponujemy odważne „fototapety 3D” i „fototapety abstrakcja” oraz „fototapety muzyka” i „fototapety sport”. Nie brakuje w naszej ofercie fototapet dla miłośników zwierząt oraz sztuki. Rodzice znajdą całą sekcję fototapet dziecięcych, a rozkochani w błękicie mórz i oceanów, kategorię marynistyczną.

Co istotne, oferta, którą Państwu proponujemy, dostosowana jest również do zróżnicowanych możliwości finansowych. W naszym sklepie mogą Państwo samodzielnie ustawić interesujący przedział cenowy po to, aby zakupy były łatwiejsze i wygodniejsze. Zachęcamy do współpracy.