Fotozegar na płótnie

Obrazy z zegarem - fotozegary

W ostatnich latach życie stało się coraz szybsze, ciągłe patrzenie na telefon w celu sprawdzenia godziny staje się już nawykiem, za to stare, nijakie zegary tylko szpecą nasze mieszkania. Dlaczego by więc nie upiększyć lokum pięknym obrazem, który oprócz swojej estetycznej funkcji, jest równie funkcjonalnym zegarem? Od teraz patrząc na zegar mógłbyś cieszyć się pięknym krajobrazem, kolorowymi kwiatami czy martwą naturą.

Fotozegary to nowoczesny sposób dekoracji, który przyciąga wzrok; a przez to, że w dalszym ciągu są na płótnie, mogą być zarówno eleganckim dodatkiem do klasycznym pomieszczeń. Posiadamy ogromną ilość wzorów w różnych kompozycjach kolorystycznych, dzięki czemu dopasują się na ścianę każdego pokoju. Dla ułatwienia wyszukiwania są one podzielone na różnorodne kategorie, zaczynając na abstrakcji, krajobrazach, mapach, a kończąc na reprodukcjach.

Obrazy z zegarem przez ich różnorodność są idealnym dodatkiem do salonu, ale także reszty pomieszczeń. Do salonu pięknie będą komponować się abstrakcje, miasta, zwierzęta i wiele innych zależnie od wystroju. Do sypialni bardziej subtelne pejzaże czy kwiaty, a do kuchni natomiast owoce, ziarna kawy lub nawet przyprawy. W naszej ofercie posiadamy również obrazy do pokoju dziecięcego, które dodadzą uroku i będą cieszyć oko dziecka pastelowymi wzorami np. zwierzątek.

Fotozegary mogą mieć tradycyjną formę pojedynczego obrazu, jak również mogą to być obrazy wieloczęściowe np. tryptyki (czyli trzyczęściowe obrazy). Każdy obraz można podzielić na różne kompozycje mniejszych części przez co mamy zapewnione dopasowanie do konkretnego pomieszczenia, ustawienia mebli czy wysokości sufitu przy ukosach. Jest to duże udogodnienie jeśli nie chcemy części identycznych wielkości. Kolejną ich zaletą jest dokończenie obrazu na ich bokach, przez co nie potrzebują dodatkowej ramy, która często mogła by nie pasować do danych mebli.

Obrazy tworzą nieskończone możliwości w wystroju mieszkania. Bez nich jest ono puste i bez wyrazu, to one sprawiają, że staje się ono przytulne i nabiera konkretnego charakteru. w zależności od tego, co przedstawia i w jakich jest barwach. Jest to również forma wyrażenia siebie dlatego warto przeglądnąć różne kategorie w poszukiwaniu tego idealnego.