Wybierz produkt

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Terminowość wysyłek

 Zamówione obrazy, fototapety, naklejki wysyłamy do max 4 dni roboczych.

Zamówione obrazy ręcznie malowane wysyłamy do 10 dni roboczych.

Produkty nietypowe (niestandardowe) "na życzenie" realizujemy do max 7 dni roboczych.

Przy przedpłacie - od dnia zaksięgowanej płatności. (nie dotyczy płatności przez przelewy24).


Czy obrazy znajdujące się w ofercie sklepu są nowe?

Tak. Zarówno obrazy ręcznie malowane jak i drukowane są nowe - wyjątki są dokładnie opisywane.

Czy ręcznie malowane obrazy wykonywane są przez prawdziwych artystów?

Artyści którzy współpracują ze sklepem nowoczesne-obrazy.pl to wyoskiej klasy specjaliści w dziedzinie malarstwa. Dla nich Sztuka jest przede wszystkim pasją. Zawsze dokładają wszelakich starań, aby dzieła, które wychodzą spod ich pędzla były perfekcyjne, oddawały prawdziwe emocje, zaciekawiły, uwodziły...
Artyści z niesłychaną starannością wykonanują prezentowane w naszym sklepie dzieła. Precyzja i indywidualne podejście do każdego obrazu to gwarancja, że każde z dzieł staje się ucztą dla oka i duszy. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na sprostanie oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Technika jaką wykonywane są nasze obrazy sprawiają, że piękno jest jednocześnie łatwe w utrzymaniu.

Czy obrazy są gotowe do zawieszenia - czy płótna są naciągnięte na krosna i czy posiadają zawieszki?

Obrazy są naciągnięte na krosna malarskie. Do każdego zestawu dołączone są zawieszki do samodzielnego montażu.

Czy obrazy wyglądają w rzeczywistości tak jak prezentowane są na zdjęciach w galerii?

Obrazy wyglądają niemal identycznie do ich zdjęć prezentowanych w sklepie.
Obrazy malowane i drukowane mogą nieznacznie różnić się kolorystycznie od zdjęć - spowodowane to może być ustawieniami monitora.
Z uwagi na charakter ręcznie wykonywanych prac motywy obrazów ręcznie malowanych mogą delikatnie odbiegać od prezentowanych na zdjęciach.

Jak jest różnica pomiędzy drukiem pigmentowym a ekosolwentowym ?

Druk ekosolwentowy jest wydrukiem odpornym na warunki atmosferyczne, odporny na UV, jest 
bardziej odporny
na zarysowania itp. Druk pigmentowy jest drukiem bardzo delikatnym, trzeba uważać - nie wolno myć
wilgotną ścierką, przy spoconych dłoniach możliwe są widoczne odciski palców itp - dotyczy czarnego wydruku. jest również bardziej podatny na
zarysowania. Druk ekosolwentowy daje efekt delikatnej błyszczącej poświaty natomiast druk pigmentowy jest matowy.

Czy drukowane przez Was obrazy są ekologiczne?

Tylko obrazy w technolgi tuszu pigmentowego są ekologiczne natomiast w technologii Solventowej lub EcoSolventowej wydruki nie są obojętny dla zdrowia jednak są bardziej odporne na zarysowania itp.
Zdjęcia zamieniamy w dzieła sztuki. Łączymy nowoczesne technologie z artystycznym podejściem do obrazów.  Drukujemy je na specjalnym, oryginalnym płótnie canvas. Druk ekosolwentowy jest odporny na blaknięcie, obrazy w druku pigmentowym eksponowane bez wystawienia na bezpośrednie światło słoneczne zachowują swoją idealną kolorystykę przez dłuuugi czas. Każde płótno jest ręcznie naciągane na mocne krosna malarskie, co przyczynia się do ogólnego, artystycznego efektu końcowego, zapewniającego nietypowy i elegancki produkt do salonu, sypialni, biura czy kuchni.

Jaką jakość/rozdzielczość musi posiadać zdjęcie do wydruku na płótnie?

Rozdzielczość zdjęcia potrzebna do wydruku:

Jakość wydrukuRozdzielczość
raczej kiepska< 60 dpi
dobra70-90 dpi
bardzo dobra> 100 dpi

 Dane z tabelki nie powinny być uznawane za pewnik. Rozdzielczość i jakość zdjęcia (ostrość itd.) to dwa różne tematy. Na szczęście możesz uzyskać wyśmienite rezultaty z mniejszą niż \"zalecana\" liczbą pikseli. Dzięki specjalnemu procesowi, bardzo dobre jakościowo wydruki, nawet wielkich obrazów, mogą być uzyskane przy użyciu nowoczesnych technologii druku atramentowego również przy druku cyfrowych obrazów na płótnie fotograficznym. Jednak nie oczekuj cudów po zdjęciu z niską rozdzielczością i kiepską jakością.

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia bez podania przyczyny - dotyczy zamówień indywidualnych - z przesłanych zdjęć.