Kontakt


tel. 791 081 762

                                                                                                           Pn - Pt   08.00 - 15.00

                                                                                                           biuro@nowoczesne-obrazy.pl

Wysyłka Kurierem


Tylko jeden koszt wysyłki:

  Przelew    19,90 zł


Wystawiamy faktury VAT


Termin realizacji: do 5 dni roboczych

Obrazy malowane: 30 dni roboczych

Masz pytania

            

OBRAZY - FOTOTAPETY 3D

Ponad 50.000.000 zdjęć !

Zapraszamy do drugiego sklepu

 

   Obrazy na płótnie - Fototapety full HD - Swiat-Obrazow.pl


Wybierz produkt

Facebook

Obrazy w promocji

Obrazy na płótnie - Fototapety full HD

Zapisz

Piękne obrazy - Fototapety - Swiat-Obrazow.pl


Zapisz

Opis

Naklejki na ścianę


Naklejki dekoracyjne na ścianę to najnowszy sposób dekoracji mieszkania. Pięknie uzupełnią pustą ścianę w korytarzu, kuchni lub w salonie. Każdy tekst napisany jest pasującą do niego czcionką, z eleganckimi zawijasami bądź drukowanymi literami, które czasem tworzą obraz np. filiżanki. Jest to ciekawa alternatywa dla obrazów, która na pewno przyciągnie wzrok każdego, kto na nią spojrzy. Są one nie tylko zwykłym dodatkiem, ale także elementem nadającym charakteru. Ukazują naszą osobowość, jak i jednocześnie poczucie humoru przy zabawniejszych tekstach.
Nie raz jednak mamy ograniczone pole działania np. przy dekoracji wynajętych mieszkań. Tutaj właśnie najlepiej sprawdzają się naklejki ścienne, gdyż nie pozostawią dziur w ścianach, a tak samo jak obrazy, tworzą przytulny klimat mieszkania. Sami możemy decydować o kolorze i rozmiarze naklejki jaką wybierzemy, dzięki czemu dopasujemy ją do każdego pomieszczenia. Zaletą jest również łatwość ich umieszczenia, ponieważ nie potrzebujemy ani farb, ani przybijania gwoździ; natomiast tekst jest w całości, a nie złożony z pojedynczych liter, co również jest dużym ułatwieniem.
Posiadamy ogromną gamę różnorodnych tekstów w kategoriach takich jak miasta, ludzie, cytaty i dla dzieci. Pasują one do wszystkich pomieszczeń. Niektóre teksty specjalnie nawiązują do konkretnego pomieszczenia, na przykład do kuchni, które zachęcają do gotowania z miłością; czy do sypialni, gdzie opisują kącik danej osoby bądź pary. Możemy tutaj znaleźć także sentencje mówiące o naszych pasjach np. o muzyce, modzie. Jest to prosty, lecz niebanalny sposób odzwierciedlenia siebie.
Niekiedy naklejki na ścianę zbudowane są z obrazków, przez co nadają uroku i lekkości pomieszczeniom. Są to naklejki np. z gwiazdkami, butelką wina, babeczkami, sztućcami, a nawet toaletką. Jest to piękny dodatek do każdego mieszkania.
W naszej kolekcji znajdują się również naklejki ścienne z mottami i tekstami motywacyjnymi. Zawsze, gdy poczujemy się słabsi, możemy spojrzeć i naładować się energią. Teksty te są motywacją do pogłębiania naszej pasji, zauważania małych rzeczy, ale także przypominania o zapomnianych czasem wartościach. Są to piękne cytaty, które wzbogacą nasze mieszkania w unikalny sposób.
Atutem naklejek na ścianę jest ilość dostępnych kolorów dla każdego tekstu, sami wybieramy czy jest to uniwersalna czerń czy bardziej wyszukany kolor, który podbije nastrój pokoju. Naklejki są w trzech wielkościach, małej do 50cm długości, średniej do 1m i dużej do 2 metrów. Możemy dzięki temu stworzyć rozmaite aranżacje.