Kontakt


tel. 791 081 762

                                                                                                           Pn - Pt   08.00 - 15.00

                                                                                                           biuro@nowoczesne-obrazy.pl

Wysyłka Kurierem


Tylko jeden koszt wysyłki:

  Przelew    19,90 zł


Wystawiamy faktury VAT


Termin realizacji: do 3 dni roboczych

Obrazy malowane: 15 dni roboczych

Masz pytania

            

OBRAZY - FOTOTAPETY 3D

Ponad 190.000.000 grafik

Zapraszamy do drugiego sklepu

 

   Fototapety - Swiat-Obrazow.pl


Wybierz produkt

Facebook

Fototapety 3D

fototapety 3d

Obrazy na wymiar

Obrazy na wymiar

Obrazy na płótnie

Obrazy na płótnie

Obraz ze zdjęcia

Obraz z własnego zdjęcia

Największy sklep z: obrazy drukowane na płótnie, obrazy ręcznie malowane na płótnie, fototapety na ścianę, fotoobrazy na płótnie, obrazy z zegarem na baterię, naklejki na ścianę, okleiny samoprzylepne, naklejki na drzwi, magnesy na lodówkę , obrazy do kuchni, obrazy do sypialni, obrazy do salonu, fototapety 3d na ścianę, fototapety na wymiar i wiele innych produktów.

Tanie obrazy nowoczesne drukowane - malowane na płótnie - tryptyki, fotoobrazy, fotozegary, fototapety na wymiar, obrazy z zegarem tzw. fotozegary idealnie nadają się do salonu, do sypialni, do kuchni, pokoju dziecięcego oraz innych pomieszczeń.

Nasz sklep oferuje bardzo ładne obrazy wieloczęściowe, dzielone na ścianę: różnego typu i z wielu części: jednoelementowe, dwuelementowe, trzyelementowe - tryptyki, czteroelementowe, pięcioelementowe, sześcioelementowe oraz siedmioelementowe w trzech rozmiarach: małym, średnim oraz dużym.

W naszym sklepie znajdą Państwo piękne obrazy na płótnie częściowe fototapety  ścienne  prawie z każdej dziedziny i prawie w każdej konfiguracji. W ofercie: obrazy kwiaty, obrazy 3d, obrazy tryptyki, obrazy zwierzęta, obrazy abstrakcje, obrazy dla dzieci, obrazy czarno białe, obrazy miasta, obrazy pejzaże, fotoobrazy, obrazy róże, obrazy tulipany, obrazy storczyki..

Posiadamy obrazy jednoelementowe - obrazy pionowe lub obrazy poziome, obrazy panoramiczne lub kwadratowe, natomiast obrazy wieloelementowe podzielone są na: obrazy dwuczęściowe tzw. dyptyki, obrazy trzyczęściowe - obrazy trójdzielne tzw. tryptyki, obrazy czteroczęściowe tzw. kwadraptyki, obrazy pięcioczęściowe tzw. pentaptyki, obrazy sześcioczęściowe oraz obrazy siedmioczęściowe. Wszystkie obrazysą w wielu konfiguracjach oraz rozmiarach aby każdy klient mógł dopasować obraz pod swój wymiar do danego pomieszczenia.

Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie lub obraz na prezent  tym bardziej, że z każdym dniem nasza oferta powiększa się o coraz to nowe obrazy drukowane na płótnie oraz piękne fototapety jak również naklejki na ścianę czy obrazy ręcznie malowane na płótnie.

Realizujemy zamówienia indywidualne ! 

obrazy - fototapety - naklejki na ścianę - na wymiar !  - napisz do nas biuro@nowoczesne-obrazy.pl ! Zwrotnie prześlemy wizualizację wraz z ofertą cenową na maila.

Zapraszamy również do naszego drugiego sklepu swiat-obrazow.pl w którym posiadamy ponad 140.000.000 pięknych zdjęć, obrazy na płótnie oraz fototapety na wymiar. W ofercie obrazy z pejzażami-krajobrazami, obrazy abstrakcyjne, obrazy z kwiatami, obrazy motoryzacyjne, obrazy ze zwierzętami, z ludźmi, obrazy religijne, obrazy erotyczne , tryptykifototapety do salonu, fototapety do sypialni, fototapety 3D, fototapety do kuchni i wiele wiele innych.

Serdecznie zapraszamy i życzymy udanych zakupów!

Piękne obrazy - Fototapety - Swiat-Obrazow.pl


Zapisz

Najnowsze wzory